مجتمع تجاری و اداری امین
این پروژه در میدان شهدای مشهد-ابتدای خیابان دانشگاه -بین دانشگاه 1 و 3 واقع است.

این پروژه در زمینی به مساحت 3110 مترمربع با زیربنایی بالغ بر 16000 مترمربع در ضلع غربی میدان شهدای مشهد و در نزدیکی حرم مطهر امام هشتم واقع است.
 با توجه به تداخل طرح جامع شهری با پروژه شهربازی سرپوشیده وکیل آباد و نیاز شهرداری به این املاک، با بررسی های صورت گرفته و انتخاب بهترین گزینه، پروژه مجتمع تجاری – اداری امین با اراضی وکیل آباد معاوضه گردید.
 شهرداری مشهد در طرحی با هدف باز سازی مناطق فرسوده نزدیک به حرم مطهر، اقدام به نوسازی بافت های فرسوده و جایگزینی محدثات جدید و مدرن با بهترین امکانات در این منطقه کرده بود. 
پروژه مجتمع تجاری - اداری امین نیز یکی از بهترین ساختمان های این طرح بوده که شرکت عمران و توسعه آتیه شاهدان خراسان در ازای واگذاری زمینی به مساحت 38840 مترمربع واقع در بلوار وکیل آباد توانست این پروژه را خریداری نماید؛ البته تکمیل بخش هایی از پروژه امین نیز به عهده شرکت عمران و توسعه آتیه شاهدان خراسان است.
 به گفته دکتر مهدی درّی (مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آتیه شاهدان خراسان) با توجه به موقعیت منطقه و نزدیکی پروژه به حرم مطهر امام رضا(ع) آینده روشنی برای این پروژه پیش بینی می شود.


جدول مشخصات فنی پروژه

نام پروژه پروژه امین
مساحت زمین 3110
زیربنای کل 16000
تجاری 3337
اداری 1937
رستوران و کافی شاپ 866
پارکینگ و انباری 3683
فضای خدماتی عمومی 245
*تمام مساحت ها به متر مربع می باشند.


این پروژه در حال حاضر تکمیل شده است و اقدامات لازم جهت واگذاری واحد ها به متقاضیان در حال پیگیری می باشد.( جهت مشاهده تصاویر بیشتر از پروژه به بخش آلبوم تصاویر مراجعه نمایید.)